CLARA Bistro

O nás

Nové CLARA Bistro – Bulovka Medical & Business Centre

Skvělá káva, snídaně a svačiny pro celý den

  Největší a nejnavštěvovanější zábavní park Aquapalace Praha pokračuje v expanzi kavárenské sítě COSTA i mimo areál v Čestlicích.

 Po loňském uvedení do provozu Clara Cafe v Aquapalace Praha a CLARA Cafe v PVA Letňany, doplňuje řadu kavárenského řetězce Clara o nově otevřené CLARA Bistro, které se nachází přímo v budově Bulovka Medical & Business Centre na Praze 8. Za úspěšným řízením nové sítě kaváren stojí i skvělí zaměstnanci Gastro provozu Aquapalace Praha, kteří zvládají i přes náročnou práci v aquaparku současně úspěšně řídit i stále se rozrůstající síť nových kaváren.

 V pondělí 5. února 2024 slavnostně Pavel Sehnal společně s generální ředitelkou Aquapalace Praha, Vladanou Horákovou, zahájili provoz tohoto designového bistra, jehož interiér vzešel z dílny návrhářského studia No Limits Design pod vedením Nicole Mertinové.

 V nových prostorách provozovny, i díky již dlouhodobé spolupráci se společností Coca-Cola HBC na předchozích projektech, byla zvolena pro prodej a nabídku hostům v segmentu horkých nápojů a kávy značka COSTA COFFEE.

 Nové bistro nabízí svým zákazníkům každý den čerstvé pečivo z řemeslné pekárny, domácí dorty, vlastní pomazánky, a především širokou nabídku lahodné kávy COSTA COFFEE, která bude zrcadlit sezónnost. Například během února si můžete pochutnat na COSTA Coffee Caramel Latte.

 Ať si zde budete chtít v příjemném prostředí zkrátit čas a čekání, než půjdete k lékaři, nebo využijete prostory nového bistra pro odpočinek, věříme, že CLARA Bistro se stane oblíbeným místem setkávání, kde lidé mohou sdílet radost z výtečné kávy, domácích dortů a příjemné atmosféry.

 Více informací a aktuální nabídku naleznete na: Clara Bistro – Bulovka BC

 

Galerie

CLARA 1
CLARA 2
CLARA 3
CLARA 4
CLARA 5 Opening  5.2.2024
CLARA 6
CLARA 7
CLARA 8 end

Kontakt

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Pá 7:00 - 20:00

Tel: +420 731 188 782

E-mail: info@clarabistro.cz

Webové stránky: Clarabistro.cz

IG: Clara Bistro Bulovka

FB: Clara Bistro